Book Me představí knižní novinky z oblasti filmu, hudby, divadla, tance a fotografie

Book Me 2021 – prodejní knižní výstava se uskuteční ve dnech 11. – 13. listopadu.
Book Me představuje na jednom místě nové tituly z oblasti filmu, hudby, divadla, tance a fotografie. Výstavy se účastní jak čeští vydavatelé oborové literatury včetně Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, tak i velké zahraniční vydavatelské domy a univerzity jako Routledge nebo Oxford University Press.
Knihy si můžete v příjemné prostředí atria domu U Bílého jelena na Malé Straně pročíst, prohlédnout a případně zakoupit se slevou 20%.
🟡 Výstava bude oteřená ČT – SO vždy 10:30 – 20:00🟡
Zveme i na doprovodný program, který připravuje NAMU – Nakladatelství Akademie múzických umění v Praze společně s konferencí Teritoria umění 2021 , časopisem ArteActa a Centrem pro doktorská studia AMU.