Praindoevropština Jana Bičovského mezi nejkvalitnějšími monografiemi na UK

V letošním hodnocení vysoce kvalitních monografií na Univerzitě Karlově se na předních příčkách umístila i dvousvazková Praindoevropština Jana Bičovského z Ústavu srovnávací jazykovědy. O čtvrté až šesté místo v celkovém pořadí se dělí s publikacemi Miroslava Vernera a Jana Palkosky.

Z knižní produkce Vydavatelství FF UK se v první padesátce hodnocených monografií umístila také práce Protetické v- Jana Chromého. Hlavním cílem soutěže je podpora autorů vysoce kvalitních monografií a jejich mateřských fakult či dalších univerzitních součástí. Monografie hodnotí odborná komise pro lékařské a přírodní vědy a komise pro humanitní a společenské vědy. Kompletní přehled výsledků soutěže je dostupný na webových stránkách Univerzity Karlovy.